Naše riešenie knihy jázd

E-kniha jázd prináša flexibilný, prehľadný a spoľahlivý nástroj na online správu firemného vozového parku a knihy jázd pre podnikateľov a živnostníkov bez zásahu do vozidla.

Integrácia s Google Mapami

Pri manuálnom vypĺňaní jázd stačí zadať cieľovú adresu a aplikácia pomocou Google máp vypočíta presnú vzdialenosť zo sídla spoločnosti, žiadne prácne výpočty nie sú potrebné.

Partneri (často navštevované lokality)

Keď navštevujete niektoré lokality pravidelne, môžete si ich uložiť medzi Vašich obchodných partnerov. Stačí vpísať názov subjektu, z databázy sa dotiahne jeho adresa a následne prostredníctvom služby Google mapa sa automaticky vyplní aj vzdialenosť. Jednoduchšie to už snáď ani nie je možné!
*automatické doplnenie adries subjektov je dostupné pre Slovenské firmy, SZČO a organizácie.

Generátor jázd

Pokiaľ ste v minulosti zanedbali povinnosť evidencie jázd, generátor Vám pomôže vytvoriť knihu jázd za ľubovoľné obdobie spätne. Stačí zadať vstupné údaje, ako sú partneri či tankovania a o zbytok sa postará šikovný algoritmus generátora behom sekúnd.

Súkromné vozidlo

Používate súkromné vozidlo pri podnikaní? Ani toto e-knihu jázd nezaskočí, nakoľko počíta cestovné náhrady podľa obdobia v ktorom boli jazdy realizované. Do 31.5.2019 kalkuluje so sumou 0,183 eur/km, po tomto dátume už s novou sumou 0,193 eur/km. Navyše, každý týždeň sťahuje priemerné ceny PHM zo štatistického úradu SR, aby Vám ušetrila maximum času.

Smart funkcie vozového parku

Nepremeškajte dôležité termíny ako EK, STK či výročie PZP. Napojenie na databázu emisných kontrol za Vás tento dátum zistí automaticky, stačí keď máte zadané korektné evidenčné číslo. Ostatné dátumy si nastavíte v profile vozidla.
*automatické doplnenie dátumov je dostupné pre vozidlá evidované na Slovensku

ZJEDNODUŠTE SI EVIDENCIU JÁZD EŠTE DNES!
Začnite zadarmo